Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции _menu_load_objects() (строка 579 в файле /var/www/dqexcdtm/data/www/goryanskiy.com/includes/menu.inc).

XII международний пленэр в Болгарии.

Завершився XII міжнародний пленер в Болгарії.

Создано 20.07.2015 00:00

7 липня завершив свою роботу XII міжнародний художній пленер в місті Нова Загора (Болгарія) участь у якому брали фіналісти конкурсу «Кришталева Палітра» Вадим Горянський (м.Київ) та Ольга Склярська (м.Львів).

Ольга Склярська та Вадим Горянський в Нова Загора

 

Під час проведення пленеру наші молоді митці ознайомились з природним та культурним багатством краю, культурою та художніми традиціями міста, створили цікаві індивідуальні роботи.

Виставка пленерних робіт проводиться в художній галереї Руси Карабіберовміста Нова Загора з 7 липня по 31 серпня.

 

Вітаємо Вадима та Ольгу з їх визнанням та участю у міжнародному пленері і виставці. Бажаємо натхнення та творчих успіхів!

Вадим Горянський за роботою

Натхнення Ольги Склярської

 

Нижче наводимо текст листа від організаторів пленеру в оригіналі:

Уважаемий Г- н Михаил Николаевич,Недавно у нас закончил своя работа XII Международним пленер живописи Нова Загора 2015.
В его брали и участием лауреатах в разнае годах конкурсе Кришталева палитра — Ольга Склярска и Вадим Горянский.Они познакомилис с природнае и културнае замечательности нашим край,создали очень интереснае и индивидуальнае авторские произведениям.Они уже связани с культурнае и художественнае традициям город Ново Загара.
Большое на вам спасибо за содействием в подготовке участием в наш пленер на Ольга Склярска и Вадим Горянский.Ваш конкурс имеет особое важное значением в поддержку и развитием молодие и способнае художнисах Украине !Надеюс на на наше далнейшие сотрудничество !С уважением :
Иван Стоянов

Ольга та Вадим в галереї Руси Карабіберов на відкритті виставки

http://artcontest.in.ua/news/158-zavershivsya-xii-mizhnarodnij-plener-v-bolgariji;

тел: 380637484296
e-mail:Goryanskiy@i.ua
skype:vadimiliano